سیستم اپل کارپلی (apple carplay) و کاربرد آن

آنچه که باید در مورد لاستیک های چهارفصل بدانید.
۱۳۹۸-۰۳-۰۸
تایرهای بدون باد یا Tweel
۱۳۹۸-۰۴-۰۳

سیستم اپل کارپلی و کاربرد آن

اپل کارپلی به لاتین apple carplay سیستمی می باشد که شرکت اپل برای خودروهای شما طراحی و پیاده سازی کرده است. این سیستم درآینده هیجان انگیزتر خواهد بود به طوری که شما بخش بیشتری از لوازم جانبی خودرو را نخواهید داشت. درحال حاضر کارپلی این اجازه را به شما می دهد تا تمامی امکاناتی که گوشی شما مانند : تماس ارسال و دریافت پیامک ، پخش موزیک و از همه مهم تر نقشه ها را روی صفحه نمایش ماشین شما با کیفیت بهتری دردسترس شما قرار دهد.
به این نکته هم توجه کنید که اپل کارپلی آیفون های باورژن 5 به بالا را ساپورت خواهد کرد. شما می توانید تجربه رانندگی لذت بخش تر با امنیت بیشتر را با نصب این سیستم که توسط شرکت تیس خودرو انجام می گردد تجربه کنید. به طورمثال با نصب سیستم هوشمند اپل کارپلی به لاتین apple carplay که با استفاده از دستیار صوتی هوشمند Siri در خودروها به‌کارگرفته می شود و به‌ رانندگان این اجازه را می‌دهد که بسیاری از کارهایی را که رانندگان قبلا با فشردن دکمه انجام می‌دادند را به صورت صوتی و به وسیله نمایشگر لمسی کنترل کنند. ویژگی های دیگر اپل کارپلی شامل نقشه اپل می باشد این نقشه میتواند میزان سرعت مجاز در جاده ها و جاده هایی مناسب را نیز اعلام کند.
سیستم اپل کارپلی بسیاری از کاربردها را عینا مانند گوشی آیفون انجام می دهد. از این نرم افزار برای مسیریابی ، تماس گرفتن ، ارسال و دریافت پیامک ، گوش دادن به موزیک و پادکست می توانید استفاده کنید. این آپشن روی رابطی کاربرپسند با آیکون های بزرگ قرار دارد . که کاربران آیفون می توانند به راحتی با آن کار کنند.
بسیاری از ویژگی های آیفون و دستیار دیجیتالی اپل در دسترس شما می باشد. برای مثال ، فقط کافیه نام مخاطبی که می خواهید با آن تماس بگیرید را بگوید مثلا به مایک زنگ بزن یا در بخش نقشه اپل بگوید مسیر کافه عباسی رو بهم بده یا موسیقی فلان رو پخش کن. تمامی این امکانات به صورت صوتی و لمسی در خدمت شما خواهد بود. ضمنا دسترسی به اپلیکیشن‌های رادیویی از جمله BBC iPlayer Radio با استفاده از این سیستم هم امکان پذیر است.
بسیاری از خودروسازان اپلیکیشن‌های انحصاری را برای استفاده در کارپلی طراحی کرده‌اند که به رانندگان این امکان را می‌دهد که از طریق این اپلیکیشن‌ها به یک سری از تنظیمات خودرو دسترسی داشته باشند. در حال حاضر تنها یک سری تنظیمات پایه توسط این اپلیکیشن‌ها قابل دسترس هستند اما در آینده نزدیک کنترل بسیاری از بخش‌های خودرو از طریق این اپلیکیشن‌ها و دستورات صوتی ممکن خواهد شد.
نکته مهم در این سیستم : اپل کارپلی به لاتین apple carplay در طول مسیر باید همواره به اینترنت متصل باشدتا اپلیکیشن‌ های موزیک ، نقشه و دیگر برنامه ‌های موجود مرتبط با اینترنت ، تنها با وجود اینترنت و با سرعت قابل قبول می‌توانند کارایی داشته باشند و در صورتی که از مناطقی که تحت پوشش اینترنت داده نیستند عبور کنید ، این سیستم کارایی خود را از دست خواهد داد. اما در آینده بسیار نزدیک اتصال به این سیستم از طریق وای‌فای هم امکان‌پذیر خواهد شد.
جهت هماهنگی نصب اپل کارپلی به لاتین applecarplay با شماره های زیر تماس بگیرید:
شماره تماس دفتر : ۷۲۳۸۷۰۰۰-۰۲۱
شماره موبایل : 2140895-۰912
شماره موبایل : 2140214-۰912