بی ام و سری 7 – BMW series 7

خدمات پس از فروشBMW(بروز رسانی 2018)
۱۳۹۷-۰۳-۰۱
هشدار جدی شرکت بی ام و به قانون گذاران آمریکا
۱۳۹۷-۰۴-۱۱

بی ام و سری 7  – BMW series 7

 

این سری از بی ام و را می توان در ردیف خودروهای لوکس ، راحت و جادار  قرارداد . این خودرو در کلاس سدان و لیموزین قرار دارد. منظور از سدان و لیموزین ، خودروهای سواری دارای دو ردیف صندلی ، سقف ثابت، صندوق عقب مجزا می باشد ،  حتی می تواند به حالت لیموزینی یا کالسکه ی هم باشد ، یعنی می‌تواند دو یا چهار در نیز داشته باشد. خودروی بی ام و سری 7 به عنوان خودروی لوکس در کلاس سدان به عنوان برترین خودروی جهان خود را مطرح کرده اند.بی ام و سری 7 ( BMW Series 7 )  به عنوان یک خودرو قدرتمند و لوکس در جهان شناخته شده است.

در اینجا ما می خواهیم شما را بیشتر با این خودرو زیبا و مجهز و کامل آشنا سازیم.

بی ام و سری 7 در سال 2015 به عنوان یک خودروی لوکس و راحت و جادار به جهان معرفی شده است. این خودرو با بهره‌گیری از فیبر کربن در ساخت شاسی، نسبت به نسل قبلی خود سبک‌تر و دارای فضای کافی برای قرار گرفتن پای سرنشین و راحتی سر در صندلی‌های ردیف عقب یا در ردیف دوم و همچنین بالاترین مزیت آن راحتی راننده و امنیت بالای آن در رانندگی می باشد.

از قابلیت ها این خودرو می توان ، طراحی فوق العاده داخل و خارج خودرو، راحتی در رانندگی، کابین مجهز و قدرت بسیار بالای پیشرانه‌های موجود، ، لوکس بودن آن ، بازه گسترده موتورهای قابل استفاده ، تکنولوژی ساخت مدرن و قدرت بالای پیشرانه هیبریدی را نام برد.

و اما نقاط ضعف این خودرو ، تنها نقاط ضعف این خودرو را می توان قیمت بالای این خودرو نام برد.   

طراحی داخلی و خارجی بی ام و سری 7  : داخل و خارج  این خودرو تماما به شکل کاربردی طراحی شده است مهمتر از همه  از علم آئرودینامیک نیز پیروی می کند. همینطور که متوجه شده اید طراحان با تجربه برند BMW تلاش کرده اند تا یک خودرو لوکس با تمام امکانات و بدون نقض جهت راحتی کار شما طراحی و پیاده سازی کنند.

ظاهر خاص چراغ های این خودرو در جلو و عقب ماشین موجب خاص تر شدن  این خودرو گردیده است . چراغ ها به صورت دو تکه و همچنین خروجی اگزوز دوگانه ، به شکل تکمیل کننده ظاهر جذاب، لوکس و قدرتمند این خودرو گردیده است.

طراحی داخلی و کابین بی ام و سری 7 : این خودرو به عنوان یک خودرو بسیار لوکس و زیبا ، دارای محیطی بسیار وسیع و راحت با یک طراحی هوشمندانه می باشد.  صندلی های این ماشین از نوع چرم که به صورت دستی دوخته شده است. فضای داخلی خودرو دارای نورپردازی خاصی جهت آرامش خاطر شما طراحی گردیده است.

سقف پانورامای شیشه‌ای، صندلی‌های بسیار کشیده و عریض بخش عقبی در کنار کنسول میانی صندلی‌های عقبی که به یک صفحه نمایش دیجیتال لمسی برای کنترل سیستم‌های رفاهی و سرگرمی مجهز شده و دو صفحه نمایش تعبیه شده در بخش عقبی صندلی‌های جلویی و سیستم صوتی حرفه‌ای با صدای فراگیر و سه بعدی، کابین این خودروی لوکس ب ام و را به یک دفتر کار متحرک تبدیل کرده است. سقف این سری از خودرو بی ام و پانورامای شیشه‌ای طراحی شده است. در کل سقف پانوراما متشکل از دو سانروف است که یک سانروف برای عقبی ها و آن یکی هم برای سرنشینان جلو قرار داده شده است.

یکی از نکات مهم درباره این سقف جنس آن است، لذا درباره ی جنس سقف پانوراما باید گفت که جنس سقف مذکور کلا شیشه ای است یعنی قطر شیشه هردو سانروف ۵ سانتی متری می باشد. در ضمن در سقف پانوراما پلی کربنات وجود دارد که این پلی کربنات کمک می کند که ۶۰% انرژی خورشید به خودرو شما ورود کند، و به طور کامل از ورود اشعه UV جلوگیری می کند.  سقف پانوراما کاملا از شیشه سخت ساخته شده و اگر خودرو چپ کند ، هیچگونه صدمه ای به سرنشینان وارد نخواهد شد. از دیگر مشخصات این خودرو می توان به صندلی‌های بسیار کشیده و عریض بخش عقبی در کنار کنسول میانی صندلی‌های عقبی که به یک صفحه نمایش دیجیتال لمسی برای کنترل سیستم‌های رفاهی و سرگرمی مجهز شده و  همچنین شامل دو صفحه نمایش در بخش عقب صندلی‌های جلویی و سیستم صوتی حرفه‌ای با صدای فراگیر و سه بعدی اشاره کرد .

در مجموع می توان گفت ب ام و سری ۷  در مدل ساخت جدید  یک خودروی با طراحی هوشمندانه و با استفاده از بالاترین تکنولوژی‌های موجود در بازار یک رقیب قدرتمند در میان خودروهای مطرح جهان می باشد.